Jasna Jašarević

Izvršna direktorica
e-mail: jasna@fondacijatz.org
Telefon: +387 35 362 833
Kratku biografiju možete pročitati ovdje.

Vera Đezić

Menadžerica finansijsko-administrativnih poslova
e-mail: vera@fondacijatz.org
Telefon: +387 35 362 830
Kratku biografiju možete pročitati ovdje.

Angelina Hodžić

Naša draga kolegica je iznenada preminula 8.4.2015. godine. Njen lik i djelo ćemo zauvijek nositi u našim srcima.

Ismet Sokoljanin

Menadžer za razvoj programa
e-mail: ismet@fondacijatz.org
Telefon: +387 35 362 832/830
Kratku biografiju možete pročitati ovdje.

Melika Mulaosmanović

Koordinatorica uredskih poslova
e-mail: office@fondacijatz.org
Telefon: +387 35 362 831
Kratku biografiju možete pročitati ovdje.

Selma Memišević

Koordinatorica programa finansijske podrške
e-mail: selma@fondacijatz.org
Telefon: +387 35 362 830
Kratku biografiju možete pročitati ovdje.

Sabina Sinanović Ćatibušić

Koordinatorica programa razvoja zajednica
e-mail: sabina@fondacijatz.org
Telefon: +387 35 257 445
Kratku biografiju možete pročitati ovdje.

Tarik Baraković

Koordinator programa filantropije
e-mail: tarik@fondacijatz.org
Telefon: +387 35 362 830
Kratku biografiju možete pročitati ovdje.

Azra Isanović

Koordinatorica Pograma za mlade
e-mail: azra@fondacijatz.org
Telefon: +387 35 362 832/830
Kratku biografiju možete pročitati ovdje.

Mirza Mujezinović

Koordinator programa Omladinske banke
e-mail: mirza@fondacijatz.org
Telefon: +387 35 362 830
Kratku biografiju možete pročitati ovdje.

Andrijana Čajić

Asistentica na projektu
e-mail: andrijana@fondacijatz.org
Telefon: +387 35 362 832
Kratku biografiju možete pročitati ovdje.

Faruk Hodžić

koordinator projekta Dogs Trust
e-mail: faruk@fondacijatz.org
Telefon: +387 35 257 445
Kratku biografiju možete pročitati ovdje.

Aleksandar Todorović

koordinator projekta Dogs Trust
e-mail: aleksandar@fondacijatz.org
Telefon: +387 35 257 445
Kratku biografiju možete pročitati ovdje.

Ermin Avdić

Asistent na projektu MAZ
e-mail: ermin@fondacijatz.org
Telefon: +387 35 257 445
Kratku biografiju možete pročitati ovdje
 

Dino Šakanović

Saradnik za odnose s javnošću
e-mail: info@fondacijatz.org 
Telefon: +387 35 362 830
Kratku biografiju možete pročitati ovdje.