Jasna Jašarević

Izvršna direktorica
e-mail: jasna@fondacijatz.org
Telefon: +387 35 362 833
Kratku biografiju možete pročitati ovdje.

Vera Đezić

Menadžerica finansijsko-administrativnih poslova
e-mail: vera@fondacijatz.org
Telefon: +387 35 362 830
Kratku biografiju možete pročitati ovdje.

Angelina Hodžić

Naša draga kolegica je iznenada preminula 8.4.2015. godine. Njen lik i djelo ćemo zauvijek nositi u našim srcima.

Emir Bašić

Menadžer za razvoj programa i filantropije
e-mail: emir@fondacijatz.org
Telefon: +387 35 362 831
Kratku biografiju možete pročitati ovdje.

Ismet Sokoljanin

Menadžer programa finansijske podrške
e-mail: ismet@fondacijatz.org
Telefon: +387 35 362 832/830
Kratku biografiju možete pročitati ovdje.

Selma Memišević

Koordinatorica programa finansijske podrške
e-mail: selma@fondacijatz.org
Telefon: +387 35 362 830
Kratku biografiju možete pročitati ovdje.

Mirza Ćatibušić

Koordinator programa za mlade
e-mail: mirza@fondacijatz.org
Telefon: +387 35 362 830
Kratku biografiju možete pročitati ovdje.

Melika Mulaosmanović

Asistentica uredskih poslova
e-mail: office@fondacijatz.org
Telefon: +387 35 362 831
Kratku biografiju možete pročitati ovdje.

Melisa Abadžić

Projekt koordinatorica
e-mail: melisa@fondacijatz.org
Telefon: +387 35 257 445
Kratku biografiju možete pročitati ovdje.

Andrijana Čajić

Projekt koordinatorica
e-mail: andrijana@fondacijatz.org
Telefon: +387 35 362 832
Kratku biografiju možete pročitati ovdje.

Aleksandar Todorović

Edukator na projektu DT
e-mail: aleksandar@fondacijatz.org
Telefon: +387 35 257 445
Kratku biografiju možete pročitati ovdje.

Faruk Hodžić

Edukator na projektu DT
e-mail: faruk@fondacijatz.org
Telefon: +387 35 257 445
Kratku biografiju možete pročitati ovdje.

Azra Bašić

Asistentica na programu finansijske podrške
e-mail: incijative@fondacijatz.org
Telefon: +387 35 362 832/830
Kratku biografiju možete pročitati ovdje.

Tahir Žustra

Saradnik za komunikacije i odnose sa javnostima
e-mail: info@fondacijatz.org
Telefon: +387 35 362 831
Kratku biografiju možete pročitati ovdje.

Mirza Mujezinović

Asistent na programu Omladinske banke Tuzla
e-mail: obt@fondacijatz.org
Telefon: +387 35 362 830
Kratku biografiju možete pročitati ovdje.

Mirha Krivić

Asistentica na programu Omladinske banke Srebrenik
e-mail: obs@fondacijatz.org
Telefon: +387 35 362 830
Kratku biografiju možete pročitati ovdje.

Miralem Bulić

Asistent na programu Omladinske banke Živinice
e-mail: obz@fondacijatz.org
Telefon: +387 35 362 830
Kratku biografiju možete pročitati ovdje.

Samira Salihović

Asistentica na programu Omladinske banke Kalesija
e-mail: obk@fondacijatz.org
Telefon: +387 35 362 830
Kratku biografiju možete pročitati ovdje.

Azra Delmanović

Asistentica na programu Omladinske banke Lukavac
e-mail: obl@fondacijatz.org
Telefon: +387 35 362 830
Kratku biografiju možete pročitati ovdje.

Dženana Pedljić

Asistentica na programu Omladinske banke Srebrenik
e-mail: obs@fondacijatz.org
Telefon: +387 35 362 831
Kratku biografiju možete pročitati ovdje.

Semir Džibrić

Sekretar Mreže aktivnih zajednica
e-mail: semir@fondacijatz.org
Telefon: +387 35 257 445
​Kratku biografiju možete pročitati ovdje.